Hızlı İletişim Hattı
0850 3037996

Bayilik Talep Formu

Hakkımızda

Paşa Kahve, ata mesleği olan kurukahvecilik sektöründe, ata markası ile bu sefer de butik kahve dükkanı açılımı ile yeni bir başlangıç yaparak kendi butik kahve dükkanı konseptini Kadıköy'de 2015 yılında müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Geçen zaman zarfında Kadıköy'ün en iyi kahve dükkanı konumuna gelmiş durumdadır ve Kadıköy'ün en iyi lezzetlerini müşterilerine sunmuş olmaktan büyük kıvanç duymaktadır. 

Türk kahvesinde, Türk ve bitki çaylarında, espresso ve modern kahve çeşitlerinde, salepte, kendi mutfağında el emeği ile üretimi yapılan atıştırmalıkları, kurabiye ve pastaları ile inanılmaz muhteşem lezzetleri bir araya getirerek özenle müşterilerinin beğenisine sunmuş ve kurukahvecilik sektöründe olduğu gibi ilk andan itibaren olağanüstü memnuniyet ifadeleri ile karşılanmıştır.

Paşa Kahve ürünlerinin tamamı kendine özel harmanlanmış ürünlerdir ve her daim aynı tadı ve lezzeti siz değerli müşterilerine sunmaya devam edebilme kabiliyetine sahiptir.  Kahve ve çay çeşitlerimiz için dünyanın ve ülkemizin en kaliteli hammadde ve tarım ürünleri seçilerek kendi tesislerimizde harmanlanıp taze şekilde değirmenlerimizde öğütülerek müşterilerimizin afiyetle tüketimine sunulmaktadır.

Şirketimiz bu emsalsiz tat ve lezzetleri kısa sürede yeni bayi ağı ve şubeleri ile tüm ülkemiz geneline yayma çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Saygılarımızla