Hızlı İletişim Hattı
0850 3037996

Bayilik Talep Formu

Hakkımızda

Paşa Kahve, ata mesleği olan kurukahvecilik sektöründe, ata markası ile son müşteriye eşsiz lezzette odun ateşinde pişirilerek hazırlanmış olan özel türk kahvesi ve espresso çekirdek harmanlarını tattırmak ve geniş kitleler ile bu özel lezzetleri buluşturmak amacı ile ilk butik kahve dükkanını 2015 yılında Kadıköy'de müşterilerinin hizmetine bizatihi sunmuş bulunmaktadır.

 

Kısa zaman zarfında Kadıköy'ün en iyi kahve dükkanlarından biri konumuna gelerek özelliğini tescillemiş olmasından büyük kıvanç duymaktayız. Türk ve Espresso kahve çeşitlerinde, yöresel bitki çaylarında, salepte, kendi mutfağında el emeği ile üretimi yapılan atıştırmalıkları, kurabiye ve pastaları ile inanılmaz muhteşem lezzetleri bir araya getirerek özenle müşterilerinin beğenisine sunmuş ve kurukahvecilik sektöründe olduğu gibi ilk andan itibaren olağanüstü memnuniyet ifadeleri ile karşılaşmıştır. Minnettarız.

 

 

Paşa Kahve ürünlerinin tamamı kendine has harmanlanmış ürünlerdir ve her daim aynı tadı ve lezzeti siz değerli müşterilerine sunmaya devam edebilme kabiliyetine sahiptir.  Kahve ve çay çeşitlerimiz için dünyanın ve ülkemizin en kaliteli hammadde ve tarım ürünleri seçilerek en üstün hijyen koşulları altında kendi tesislerimizde harmanlanıp taze şekilde değirmenlerimizde öğütülerek müşterilerimizin afiyetle tüketimine sunulmaktadır.

 

Şirketimiz bu emsalsiz tat ve lezzetleri kısa sürede yeni bayi ağı ve şubeleri ile tüm ülkemiz geneline yayma çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

 

Toptan kahve satışı ile ilgili bilgi sahibi olmak adına lütfen TOPTAN KAHVE SATIŞI sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Saygılarımızla